Website Worth: $100,172.07
Daily Pageviews: 25090
Daily Ads Revenue: $75.27
Estimated numbers for
teksteshqip.com


Last update was 3 months ago
Meta Info
Title: Tekste Këngësh Shqip dhe Videoklipe

Description: Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.

Tags: tekste kengesh Shqip muzika teksti tekst Videoklipe Spot spoti FESTIVALE kosova Video karaoke Midi kenget Albania albanian Shqiperia shqiptare shkarko download chat
Index Data

SEO Information

Index Info For: teksteshqip.com
Alexa Rank: 39857, delta: +1774
PageRank: 4

Server information

Host IP: 207.58.161.53
NS records: ns2.wowlyrics.com,ns1.wowlyrics.com,ns3.wowlyrics.com,ns1.teksteshqip.com
Server name: Apache/1.3.42 (Unix) mod_log_bytes/1.2 mod_bwlimited/1.4 mod_auth_passthrough/1.8 FrontPage/5.0.2.2635 mod_ssl/2.8.31 OpenSSL/1.0.0-fips
Country Name: United States
Country Code: USA
Region: VA
City: Mclean
Postal code: 22101
Latitude: 38.93579864502
Longitude: -77.162101745605

Domain information

Created: 2007-01-06
Expires: 2015-01-06
Updated: 2013-12-08
Registrar: ENOM, INC.
Owner Name:
Domain Suffix: Commercial

Site Analysis

Site technologies:jQuery, Google Analytics

Keyword density

Keyword count density %
kresha 14 1.11
këngë 12 0.95
noizy 12 0.95
gjithë 11 0.87
lexo 11 0.87
shqiptare 10 0.79
reja 10 0.79
biografinë 10 0.79
teksteshqip 8 0.63
këngësh 7 0.55
era 7 0.55
tij 7 0.55
është 7 0.55
luv 6 0.47
vitin 6 0.47
istrefi 6 0.47
njohur 6 0.47
eshte 6 0.47
kenge 6 0.47
shqip 6 0.47
kosova 6 0.47

 

 
Archive: teksteshqip.com in the past
Alexa

Compete

Quantcast
Upcoming Sites
Last Updated
Last Activity